ZÁPAS ONLINE: Pokračovanie o bronz v sobotu doma

on apr 2, 21 • by • with Žiadne komentáre

Vo veľkonočnú sobotu (3.4.2021) pokračuje vyrovnaná „východniarska séria“ o 3. miesto, v ktorej si Prešov meria sily s Košicami. Tretí duel série hranej na 3 víťazné zápasy sa odohrá v Prešove so začiatkom o 17:00 hod. Vzhľadom na protiepidemiologické opatrenia...
Pin It

Home » Novinky » ZÁPAS ONLINE: Pokračovanie o bronz v sobotu doma

Vo veľkonočnú sobotu (3.4.2021) pokračuje vyrovnaná „východniarska séria“ o 3. miesto, v ktorej si Prešov meria sily s Košicami. Tretí duel série hranej na 3 víťazné zápasy sa odohrá v Prešove so začiatkom o 17:00 hod.

Vzhľadom na protiepidemiologické opatrenia Vlády SR a Hlavného hygienika SR nie je možná osobná účasť divákov. Podporiť chlapcov môžete sledovaním na diaľku, na smart TV, PC, tablete, alebo v mobile.

Duel je naživo streamovaný cez internet prostredníctvom modulu SVF a na interaktívnej platforme Twitch.tv s komentárom. Po registrácií je možné sa zapojiť do livechatu. Odporúčame livestreaming cez Twitch s komentátormi. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Foto: Andrej Schlank

O výsledky budeme informovať na webe a klubových sociálnych sieťach.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy

Scroll to top