Starší žiaci

starsi
Výsledky stretnutí M SR st. žiakov – oblasti Východ 2015 / 2016. (z 2.10. 2015)

Hrací deň – sobota telocvičňa – hala:                                 org. pracovník:            hrací čas

VKM Stará Ľubovňa – ZŠ Levočská 4                            – Ján Senko,                    10 a 13
VK Junior 2012 Poprad – SOŠ PP Veľká, SNP              – Mgr. Andrej Vojčík,    10 a 12
VK Slávia Svidník A – ZŠ Karpatská                               – Mgr. Rastislav Paňko 10 a 13
VK Slávia Svidník B – Spoj.škola Centrálna                    – Mgr. Róbert Franko   10 a 13
VK MIRAD PU Prešov – Gymnázium, Konštantínova – Mgr. Milan Kundľa       10 a 14
ŠK Gymnázium Humenné – ZŠ Laborecká                    – Mgr. Ľubor Selecký    10 a 12

1. kolo 24. 10. 2015
CIVY01 St. Ľubovňa – Humenné 0 : 3 (-21,-21,-23)
CIVY02 Krojer                                 1 : 3 (-14,19,-16,-15)
CIVY03 Poprad – Prešov              3 : 0 (13,17,12)
CIVY04 Dunčko                               3 : 0 (16,12,12)
CIVY05 Svidník A – Svidník B      3 : 0 (6,7,9)
CIVY06 Paňko                                  3 : 0 (8,12,10)

Poradie po 1. kole:
1. VK Slávia Svidník A           2 2 0 6 : 0     150:52 (2,884)      6
2. VK Junior 2012 Poprad    2 2 0 6 : 0     150:82 (1,829)      6
3.ŠK Gymnázium Humenné 2 2 0 6 : 1     169:135 (1,251)     6
4.VKM Stará Ľubovňa          2 0 2 1 : 6      135:169 (0,798)    0
5.VK MIRAD PU Prešov      2 0 2 0 : 6       82:150 (0,546)    0
6.VK Slávia Svidník B           2 0 2 0 : 6       52:150 (0,346)    0

2. kolo 14. 11. 2015
CIVY07 Humenné – Svidník B  3 : 0 (8,9,12)
CIVY08 Vetrecín                          3 : 0 (16,11,11)
CIVY09 Prešov – Svidník A       0 : 3 (-11,-18,-17)
CIVY10 Horváth                          0 : 3 (-13,-12,-18)
CIVY11 St. Ľubovňa – Poprad   3 : 1 (23,23,-20,23)
CIVY11 Danielčák                        3 : 1 (12,-18,19,21)

Poradie po 2. kole:
VK Slávia Svidník A                    4 4 0 12 : 0 300:141 (2,884)   12
ŠK Gymnázium Humenné         4 4 0 12 : 1 319:202 (1,251)    12
VK Junior 2012 Poprad              4 2 2 8 : 6 321:270 (1,829)       6
VKM Stará Ľubovňa                   4 2 2 7 : 8 323:340 (0,798)       6
VK MIRAD PU Prešov               4 0 4 0 : 12 171:300 (0,546)     0
VK Slávia Svidník  B                    4 0 4 0 : 12 119:300 (0,346)     0

3.kolo 12. 12. 2015
CIVY13 Poprad         – Humenné        2 : 3 (21,-13,15,-23,-16)
CIVY14         Krojer                               1 : 3 (22,-14,-21,-23)
CIVY15 Svidník A    – St. Ľubovňa    3 : 0 (19,12,22)
CIVY16         Smolko                             3 : 0 (11,11,15)
CIVY17 Svidník B  – Prešov                2 : 3 (-18,-22,16,17,-16)
CIVY18         Paňko                               1 : 3 (-22,18,-23,-15)           

4.kolo 19. 12. 2015
CIVY19 Humenné     – Prešov          3 : 0 (19,23,13)
CIVY20         Bálint                            3 : 0 (12,16,17)
CIVY21 St. Ľubovňa – Svidník B    3 : 0 (20,21,9)
CIVY22         Hudák                          3 : 0 (15,22,10)
CIVY23 Poprad         – Svidník A    3 : 0 (21,23,18)
CIVY24         Krojer                          1 : 3 (23,-17,-23,-13)

Poradie po 4. kole:
1. ŠK Gymnázium Humenné 8  8  0   24 :   4 (6)        670:487 (1,39)      23
2. VK Slávia Svidník A            8  7  1   21 :   4 (5,23)   610:381 (1,60)      21
3. VKM Stará Ľubovňa          8  4  4   13 : 14 (0,92)   563:587 (0,96)      12
4. VK Junior 2012 Poprad     8  3  5   15 : 15 (1)        656:631 (1,04)      10
5. VK MIRAD PU Prešov      8  2  6     6 : 21 (0,29)   465:641 (0,73)        5  
6. VK Slávia Svidník B           8  0  8     3 : 24 (0,12)   407:644 (0,63)        1

5.kolo 9. 1. 2016
CIVY25,CIVY26 Svidník A – Humenné
CIVY27,CIVY28 Svidník B – Poprad
CIVY29,CIVY30 Prešov – St. Ľubovňa

6.kolo 6. 2. 2016
CIVY31,CIVY32 Humenné– St. Ľubovňa
CIVY33,CIVY34 Prešov – Poprad
CIVY35,CIVY36 Svidník B – Svidník A

7.kolo 5. 3. 2016
CIVY37,CIVY38 Svidník B – Humenné
CIVY39,CIVY40 Svidník A – Prešov
CIVY41,CIVY42 Poprad – St. Ľubovňa

8.kolo 19. 3. 2016
CIVY43,CIVY44 Humenné – Poprad
CIVY45,CIVY46 St. Ľubovňa– Svidník A
CIVY47,CIVY48 Prešov – Svidník B

9.kolo 16. 4. 2016

CIVY49 Prešov – Humenné 1 : 3 (25,-17,-21,-16)
CIVY50 Soták                        0 : 3 (-16,-23,-13)
CIVY51 Svidník B – St. Ľubovňa 0 : 3 (-16,-14,-11)
CIVY52 Mikula                               0 : 3 (-23,-13,-15)
CIVY53 Svidník A – Poprad 3 : 1 (13,19,-17,14)
CIVY54 Smolko                     3 : 0 (19,19,11)

Poradie po 9. kole:
——————-
1. VK Slávia Svidník A             18 17 1 51 : 5 (10,20) 1377: 883 (1,56)     51
2. ŠK Gymnázium Humenné  18 16 2 48 : 14 (3,43) 1370:1177 (1,25)    46
3. VKM Stará Ľubovňa            18 9 9 28 : 30 (0,93) 1218:1253 (0,97)      27
4. VK Junior 2012 Poprad       18 8 10 35 : 32 (1,09) 1458:1370 (1,06)  26
5. VK MIRAD PU Prešov        18 4 14 14 : 47 (0,30) 1096:1419 (0,77)   11
6. VK Slávia Svidník B             18 0 18 6 : 54 (0,11) 945:1462 (0,65)         1

10.kolo 30. 4. 2016
CIVY55,CIVY56 Humenné – Svidník A
CIVY57,CIVY58 Poprad – Svidník B
CIVY59,CIVY60 St. Ľubovňa – Prešov

Systém súťaže – dvojkolovo – každý s každým – na 3 víťazné sety
Hracie dni: sobota. Termíny: 2015 – 24.10., 14.11., 12.12., 19.12.,
2016 – 9.1., 6.2., 5.3., 19.3., 16.4., 30.4.,

Finále M SR 20. – 22. 5. 2016

Zo súťaže vystúpilo družstvo žiakov MŠK Vranov n/T. Z toho dôvodu muselo byť upravené vyžrebovanie podľa tabuľky 5 – 6 družstiev.

Scroll to top