Starší žiaci 2018/2019

Starší žiaci VK MIRAD PU Prešov 2018/2019: Falat, Lecák, Belej, Duda, Olejár, Tomčík, Janiček, Harčár, Ivanič, Verčimák, Červeň.
Tabuľka súťaže starších žiakov po odohraní posledného kola. Prešovčania obsadili 4. miesto. Všetky aktuálne výsledky mládežníckych kategórií nájdete na webe www.volleynet.sk.

14. kolo
13.04.2019 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-12,-10,18,-9) TJ Slávia Svidník
13.04.2019 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-17,-18,-12) TJ Slávia Svidník
13.04.2019 VK KDS Šport Košice 1:3 (21,-13,-26,-21) VKM Stará Ľubovňa
13.04.2019 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (9,14,17) MŠK Vranov nad Topľou
13.04.2019 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (8,8,20) MŠK Vranov nad Topľou
13.04.2019 VK KDS Šport Košice 0:3 (-19,-17,-23) VKM Stará Ľubovňa

13.kolo
06.04.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,24,12) VK Junior 2012 Poprad
06.04.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (23,20,19) VK Junior 2012 Poprad
06.04.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (13,20,14) ŠK Gymnázium Humenné
06.04.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (6,19,11) ŠK Gymnázium Humenné
06.04.2019 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (13,15,14) VK KDS Šport Košice
06.04.2019 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (12,15,19) VK KDS Šport Košice

12. kolo
30.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 2:3 (15,11,-19,-23,-10) VKM Stará Ľubovňa
30.03.2019 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-22,-9,-13) VK MIRAD PU Prešov
30.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-8,-5,-16) TJ Slávia Svidník
30.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-8,-12,-12) TJ Slávia Svidník
30.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (18,21,20) VKM Stará Ľubovňa
30.03.2019 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-16,-17,-16) VK MIRAD PU Prešov

11. kolo
16.03.2019 VK KDS Šport Košice 3:0 (14,11,18) ŠK Gymnázium Humenné
16.03.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (9,14,8) MŠK Vranov nad Topľou
16.03.2019 VK MIRAD PU Prešov 3:2 (-23,16,16,-22,12) VK Junior 2012 Poprad
16.03.2019 VK MIRAD PU Prešov 3:1 (-20,22,14,21) VK Junior 2012 Poprad

16.03.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (10,15,4) MŠK Vranov nad Topľou
16.03.2019 VK KDS Šport Košice 3:0 (19,23,7) ŠK Gymnázium Humenné

10. kolo
09.03.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (22,18,16) VKM Stará Ľubovňa
09.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-19,-12,-9) VK MIRAD PU Prešov
09.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (15,23,24) VK KDS Šport Košice
09.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-5,-21,-19) VK MIRAD PU Prešov
09.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (19,13,18) VK KDS Šport Košice
09.03.2019 TJ Slávia Svidník 2:3 (-11,-23,20,16,-6) VKM Stará Ľubovňa

9.kolo
16.02.2019 VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-16,-19,-15) TJ Slávia Svidník

16.02.2019 VK KDS Šport Košice 3:0 (13,12,6) MŠK Vranov nad Topľou
16.02.2019 VK KDS Šport Košice 3:0 (9,13,18) MŠK Vranov nad Topľou
16.02.2019 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-17,-18,-23) VK Junior 2012 Poprad
16.02.2019 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-15,-10,-18) VK Junior 2012 Poprad
16.02.2019 VK MIRAD PU Prešov 1:3 (-19,12,-17,-17) TJ Slávia Svidník

8.kolo
09.02.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (20,17,20) VK KDS Šport Košice
09.02.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-22,-10,-17) ŠK Gymnázium Humenné
09.02.2019 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (19,-27,-23,-20) VK MIRAD PU Prešov 09.02.2019 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-12,-17,20,-18) ŠK Gymnázium Humenné
09.02.2019 TJ Slávia Svidník 3:1 (12,-23,11,16) VK KDS Šport Košice 09.02.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (7,18,7) VK MIRAD PU Prešov

7.kolo
26.01.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-10,-8,-7) VK Junior 2012 Poprad
26.01.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (16,22,13) ŠK Gymnázium Humenné
26.01.2019 TJ Slávia Svidník 3:1 (22,-20,16,18) ŠK Gymnázium Humenné
26.01.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-21,-16,-12) VK Junior 2012 Poprad
26.01.2019 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-23,17,-22,-24) VK KDS Šport Košice
26.01.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,20,26) VK KDS Šport Košice

6.kolo
08.12.2018 VK KDS Šport Košice 3:2 (21,-18,-19,22,14) VK MIRAD PU Prešov

08.12.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-22,24,9,-18,10) TJ Slávia Svidník
08.12.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-23,-20,-19) VKM Stará Ľubovňa
08.12.2018 VK KDS Šport Košice 3:2 (15,-24,20,-23,8) VK MIRAD PU Prešov
08.12.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (16,22,-13,14) TJ Slávia Svidník
08.12.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-17,-16,-23) VKM Stará Ľubovňa

5.kolo
01.12.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (18,20,14) VK Junior 2012 Poprad
01.12.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (18,-16,17,16) VK Junior 2012 Poprad
01.12.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (10,7,12) MŠK Vranov nad Topľou
01.12.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (17,17,20) ŠK Gymnázium Humenné
01.12.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (11,7,14) MŠK Vranov nad Topľou
01.12.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:1 (-17,19,15,22) ŠK Gymnázium Humenné

4.kolo
17.11.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (20,16,20) VK MIRAD PU Prešov

17.11.2018 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-7,-11,21,-22) VK KDS Šport Košice
17.11.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (22,-20,16,-21,9) VK MIRAD PU Prešov
17.11.2018 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (22,-17,-10,-23) VK KDS Šport Košice
17.11.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-23,-8,-12) VKM Stará Ľubovňa
17.11.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (23,-9,-14) VKM Stará Ľubovňa

3.kolo
10.11.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (9,12,11) MŠK Vranov nad Topľou

10.11.2018 VK KDS Šport Košice 1:3 (24,-16,-14,-18) VK Junior 2012 Poprad
10.11.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (12,21,-20,22) TJ Slávia Svidník
10.11.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (12,22,6) MŠK Vranov nad Topľou
10.11.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (22,18,17) TJ Slávia Svidník
10.11.2018 VK KDS Šport Košice 1:3 (-20,19,-24,-19) VK Junior 2012 Poprad

2.kolo
27.10.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (14,15,22) ŠK Gymnázium Humenné
27.10.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-12,-23,-5) VK KDS Šport Košice
27.10.2018 TJ Slávia Svidník 3:2 (-24,17,-17,18,11) VK MIRAD PU Prešov
27.10.2018 TJ Slávia Svidník 2:3 (-19,20,24,-23,-9) VK MIRAD PU Prešov

27.10.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-15,-14,-15) VK KDS Šport Košice
27.10.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (15,14,15) ŠK Gymnázium Humenné

1.kolo
20.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 1:3 (-8,-22,24,-13) VKM Stará Ľubovňa
20.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 1:3 (-23,20,-16,-16) VKM Stará Ľubovňa

20.10.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (10,10,9) MŠK Vranov nad Topľou
20.10.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (16,12,15) MŠK Vranov nad Topľou
20.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-17,-15,-23) TJ Slávia Svidník
20.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-20,-17,-19) TJ Slávia Svidník

Scroll to top