Starší žiaci 2017/2018

Starší žiaci VK MIRAD Gymnázium Konštantínova sa v sezóne 2017/2018 umiestnili v súťaži Oblasti Východ na postupovom 3. mieste a na Majstrovstvách Slovenska v Nitre obsadili konečné 7. miesto. Nominácia: L. Brilla, J. Brilla, Čorej, Šuťák, Porianda, Pasečiak, Falat, Goliáš, Harčár,  Verčimák.  
Tabuľka súťaže kategórie kadetov Oblasti Východ po 14-tich kolách

1. kolo
14.10.2017 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-16,-13,-18) TJ Slávia Svidník
14.10.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (6,8,8) VK KDS Šport Košice
14.10.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (16,21,20) VKM Stará Ľubovňa „B“
14.10.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-21,-12,-21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
14.10.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (8,16,3) VK KDS Šport Košice
14.10.2017 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-12,-14,-19) TJ Slávia Svidník
14.10.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (-14,19.20,15) VKM Stará Ľubovňa „B“
14.10.2017 MŠK Vranov nad Topľou 2:3 (23,-21,21,-17,-8) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

2. kolo
04.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (19,16,15) VK Junior 2012 Poprad
04.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (10,17,15) ŠK Gymnázium Humenné
04.11.2017 VK KDS Šport Košice 3:1 (18,21,-16,16) VKM Stará Ľubovňa „B“
04.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (11,20,15) VK Junior 2012 Poprad
04.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (-21,16,13,10) ŠK Gymnázium Humenné
04.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (17,9,13) MŠK Vranov nad Topľou
04.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:1 (19,-25,16,16) MŠK Vranov nad Topľou
04.11.2017 VK KDS Šport Košice 2:3 (-19,-22,22,23,-12) VKM Stará Ľubovňa „B“

3. kolo
11.11.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-21,-29,-15) VKM Stará Ľubovňa „A“
11.11.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (17,12,19) VK KDS Šport Košice
11.11.2017VK Junior 2012 Poprad 3:0 (13,9,18) VK KDS Šport Košice
11.11.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-13,-21,-9) TJ Slávia Svidník
11.11.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-14,-9,-11) TJ Slávia Svidník
11.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-10,-14,-7) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
11.11.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-17,-16,-23) VKM Stará Ľubovňa „A“
11.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-13,-12,-16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

4. kolo
25.11.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-22,18,12,-21,12) MŠK Vranov nad Topľou
25.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (11,13,6) ŠK Gymnázium Humenné
25.11.2017 VK Junior 2012 Poprad 2:3 (20,16,-21,-17,-13) MŠK Vranov nad Topľou
25.11.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (12,10,11) ŠK Gymnázium Humenné
25.11.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-15,-7,-15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
25.11.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-11,-6,-8) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

25.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (9,8,17) VKM Stará Ľubovňa „B“
25.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,11,10) VKM Stará Ľubovňa „B“

5. kolo
02.12.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-19,-21,-24) VK Junior 2012 Poprad
02.12.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (18,-23,22,-24,14) VK Junior 2012 Poprad
02.12.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-13,-15,-21) TJ Slávia Svidník
02.12.2017 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-5,-7,-6) VKM Stará Ľubovňa „A“
02.12.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (8,17,15) VK KDS Šport Košice
02.12.2017 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-9,-4,-11) VKM Stará Ľubovňa „A“
02.12.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-16,-12,-19) TJ Slávia Svidník
02.12.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (15,16,15) VK KDS Šport Košice

6. kolo
16.12.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-17,-17,-22) TJ Slávia Svidník
16.12.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (18,17,19) VKM Stará Ľubovňa „B“
16.12.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-11,-11,-19) TJ Slávia Svidník
16.12.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (16,19,17) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
16.12.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (18,19,14) VKM Stará Ľubovňa „B“
16.12.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:1 (-20,10,15,18) ŠK Gymnázium Humenné
16.12.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (11,25,12) ŠK Gymnázium Humenné
16.12.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (16,17,12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

7. kolo
20.01.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (18,20,10) VKM Stará Ľubovňa „A“
20.01.2018 TJ Slávia Svidník 1:3 (-22,-17,17,-16) VKM Stará Ľubovňa „A“
20.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (19,10,24) VK Junior 2012 Poprad
20.01.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 1:3 (-12,-18,20,-22) MŠK Vranov nad Topľou
20.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 2:3 (-21,18,-19,22,-12) VK KDS Šport Košice
20.01.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-12,-6,-11) MŠK Vranov nad Topľou
20.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (-29,9,23,14) VK Junior 2012 Poprad
20.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (16,20,28) VK KDS Šport Košice

8. kolo
27.01.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-12,-15,-10) VKM Stará Ľubovňa „A“
27.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (23,19,23) MŠK Vranov nad Topľou
27.01.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (16,20,6) VK Junior 2012 Poprad
27.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (25,14,-20,18) MŠK Vranov nad Topľou
27.01.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-16,-17,-8) VKM Stará Ľubovňa „A“
27.01.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-19,-18,-16) ŠK Gymnázium Humenné
27.01.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-14,-12,-20) ŠK Gymnázium Humenné
27.01.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,15,14) VK Junior 2012 Poprad

9. kolo
17.02.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-11,-12,-16) VK KDS Šport Košice
17.02.2018 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-17,-16,27,-13) TJ Slávia Svidník
17.02.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (27,-12,20,20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
17.02.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (20,-22,-6,19,11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

17.02.2018 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-20,-17,-21) VKM Stará Ľubovňa „A“
17.02.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-8,-12,-13) VK KDS Šport Košice
17.02.2018 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-17,-19,-15) VKM Stará Ľubovňa „A“
17.02.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-14,-16,-19) TJ Slávia Svidník

10. kolo
24.02.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (7,14,13) VKM Stará Ľubovňa „B“

24.02.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (13,11,10) ŠK Gymnázium Humenné
24.02.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:1 (10,-20,14,22) MŠK Vranov nad Topľou
24.02.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (15,13,21) MŠK Vranov nad Topľou
24.02.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (4,12,9) ŠK Gymnázium Humenné
24.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-19,-13,-22) VK Junior 2012 Poprad
24.02.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (10,2,16) VKM Stará Ľubovňa „B“
24.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-21,-18,-14) VK Junior 2012 Poprad

11. kolo
10.03.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (16,16,10) VK KDS Šport Košice
10.03.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (16,10,17) VK KDS Šport Košice

10.03.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-8,-12,-13) VKM Stará Ľubovňa „A“
10.03.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-19,-18,-14) VKM Stará Ľubovňa „A“
10.03.2018 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-18,20,-17,-19) VK Junior 2012 Poprad
10.03.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-6,-7,-6) TJ Slávia Svidník
10.03.2018 MŠK Vranov nad Topľou 3:2 (-24,22,-20,21,14) VK Junior 2012 Poprad
10.03.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-11,-14,-14) TJ Slávia Svidník

12. kolo
24.03.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (22,-23,11,20) ŠK Gymnázium Humenné
24.03.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (19,14,11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
24.03.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (13,14,20) ŠK Gymnázium Humenné
24.03.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (3,4,7) VKM Stará Ľubovňa „B“
24.03.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (20,20,16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
24.03.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-18,-16,-20) MŠK Vranov nad Topľou
24.03.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-20,-15,-14) MŠK Vranov nad Topľou
24.03.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 3:0 (4,5,5) VKM Stará Ľubovňa „B“

13. kolo
14.04.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-25,-21,-13) MŠK Vranov nad Topľou
14.04.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-20,-12,-7) VK Junior 2012 Poprad
14.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-20,-13,-19) VKM Stará Ľubovňa „A“
14.04.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (9,11,14) VK KDS Šport Košice
14.04.2018 VKM Stará Ľubovňa „B“ 0:3 (-11,-9,-17) VK Junior 2012 Poprad
14.04.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (15,17,7) VK KDS Šport Košice
14.04.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-15,-19,-19) MŠK Vranov nad Topľou
14.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-21,-11,-21) VKM Stará Ľubovňa „A“

14. kolo
28.04.2018 VK KDS Šport Košice 2:3 (23,21,-21,-22,-6) ŠK Gymnázium Humenné
28.04.2018 VK KDS Šport Košice 3:1 (-24,21,21,12) ŠK Gymnázium Humenné
28.04.2018 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (10,17,19) VKM Stará Ľubovňa „B“
28.04.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-13,-15,-22) TJ Slávia Svidník
28.04.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-24,20,-10,19,15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
28.04.2018 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-16,-23,-22) TJ Slávia Svidník
28.04.2018 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (17,21,15) VKM Stará Ľubovňa „B“
28.04.2018 VK Junior 2012 Poprad 2:3 (-22,22,18,-15,-11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

Scroll to top