Starší žiaci 2016/2017

Starší žiaci VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov sa v sezóne 2016/2017 umiestnili v súťaži Oblasti Východ na 4. mieste. Nominácia: 16-Tomáš Kuchár, 9- Lukáš Kuchár, 18- Alex Timko, 10- Boris Velička, 12- Šimon Holoďák, 2- Juraj Brilla, 4 – Orest Gluchy, 14- Tomáš Čorej, 4-Peter Falat, 3 – Denis Hoza .
Tabuľka súťaže kategórie starších žiakov Oblasti Východ po 14-tich kolách.

1.kolo
08.10.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (15,18,12) TJ Slávia Svidník „B“
08.10.2016 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-24,-17,-21) ŠK Gymnázium Humenné
08.10.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (8,15,13) MŠK Vranov nad Topľou
08.10.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,13,11) MŠK Vranov nad Topľou
08.10.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-23,16,22,24) ŠK Gymnázium Humenné
08.10.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (17,11,-25,18) TJ Slávia Svidník „B“

2.kolo
22.10.2016 TJ Slávia Svidník „A“ 3:1 (-24,18,22,18) VK Junior 2012 Poprad
22.10.2016 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-19,-11,-14) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
22.10.2016 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (25,16,18) VK Junior 2012 Poprad
22.10.2016 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-22,-14,20,-22) VKM Stará Ľubovňa
22.10.2016 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-23,15,-22,-15) VKM Stará Ľubovňa
22.10.2016 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-16,-16,-16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

3.kolo
12.11.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:2 (-19,12,21,-21,10) ŠK Gymnázium Humenné
12.11.2016 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-17,-22,-11) TJ Slávia Svidník „A“
12.11.2016 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-9,-14,-21) MŠK Vranov nad Topľou
12.11.2016 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-15,-14,-13) TJ Slávia Svidník „A“
12.11.2016 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-20,-23,-23) MŠK Vranov nad Topľou
12.11.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-23,-10,-11) ŠK Gymnázium Humenné

4.kolo
26.11.2016 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (17,17,13) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
26.11.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-18,16,25,-23,13) VKM Stará Ľubovňa
26.11.2016 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (14,12,13) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
26.11.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (14,22,16) TJ Slávia Svidník „B“
26.11.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (12,13,14) TJ Slávia Svidník „B“
26.11.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (17,21,13) VKM Stará Ľubovňa

5.kolo
10.12.2016 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-14,-9,-22) ŠK Gymnázium Humenné
10.12.2016 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-16,-19,-9) ŠK Gymnázium Humenné
10.12.2016 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-13,-7,-13) TJ Slávia Svidník „A“
10.12.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-24,-22,-13) VK Junior 2012 Poprad
10.12.2016 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-15,-23,-12) TJ Slávia Svidník „A“
10.12.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-16,-22,-21) VK Junior 2012 Poprad

6.kolo
07.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (7,18,12) TJ Slávia Svidník „B“
07.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (23,14,22) TJ Slávia Svidník „B“
07.01.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (7,11,8) MŠK Vranov nad Topľou
07.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (17,11,16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
07.01.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (13,13,5) MŠK Vranov nad Topľou
07.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (15,-23,21,12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

7.kolo
21.01.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-24,-16,-11) VKM Stará Ľubovňa
21.01.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-18,-18,-21) VK Junior 2012 Poprad
21.01.2017 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-20,24,-16,-21) VK Junior 2012 Poprad
21.01.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-21,-16,-18) TJ Slávia Svidník „A“
21.01.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 1:3 (-11,20,-21,-12) VKM Stará Ľubovňa

8.kolo
11.02.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-7,-13,-9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
11.02.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-14,-15,-16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
11.02.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-14,-3,-8) VKM Stará Ľubovňa
11.02.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-9,-21,-21) VKM Stará Ľubovňa
11.02.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-13,-13,-18) VK Junior 2012 Poprad
11.02.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-7,-22,-11) VK Junior 2012 Poprad

9.kolo
25.02.2017 VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-14,19,-21,-15) TJ Slávia Svidník „A“
25.02.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20,20,23) ŠK Gymnázium Humenné
25.02.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (14,18,16) MŠK Vranov nad Topľou
25.02.2017 VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-20,-22,28,-21) TJ Slávia Svidník „A“
25.02.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (11,17,7) ŠK Gymnázium Humenné
25.02.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (17,21,16) MŠK Vranov nad Topľou

10.kolo
04.03.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (24,16,14) VKM Stará Ľubovňa
04.03.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-24,-23,-13) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
04.03.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-18,-22,-23) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
04.03.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:2 (22,15,-20,-25,12) TJ Slávia Svidník „B“
04.03.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (20,22,17) VKM Stará Ľubovňa
04.03.2017 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (16,12,23) TJ Slávia Svidník „B“

11.kolo
25.03.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-14,-18,-24) ŠK Gymnázium Humenné
25.03.2017 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-18,-10,-15) VK Junior 2012 Poprad
25.03.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-11,-17,-22) ŠK Gymnázium Humenné
25.03.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-18,-10,-17) TJ Slávia Svidník „A“
25.03.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (20,-19,-10,-19) TJ Slávia Svidník „A“
25.03.2017 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-16,-20,-24) VK Junior 2012 Poprad

12.kolo
08.04.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (24,16,24) MŠK Vranov nad Topľou
08.04.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (-21,23,11,12) MŠK Vranov nad Topľou
08.04.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (14,19,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
08.04.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (13,9,16) TJ Slávia Svidník „B“
08.04.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (20,-22,21,22) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
08.04.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (15,13,21) TJ Slávia Svidník „B“

13.kolo
22.04.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-9,-11,-14) TJ Slávia Svidník „A“
22.04.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 0:3 (-23,-24,-20) VK Junior 2012 Poprad
22.04.2017 TJ Slávia Svidník „B“ 1:3 (-18,-23,22,-18) VK Junior 2012 Poprad
22.04.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-29,-20,24,-20) VKM Stará Ľubovňa
22.04.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-18,-10,-14) VKM Stará Ľubovňa
22.04.2017 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-4,-17,-22) TJ Slávia Svidník „A“

14.kolo
06.05.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (10,10,17) TJ Slávia Svidník „B“
06.05.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (9,17,24) MŠK Vranov nad Topľou
06.05.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (11,18,13) TJ Slávia Svidník „B“
06.05.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (17,5,19) ŠK Gymnázium Humenné
06.05.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (15,15,12) MŠK Vranov nad Topľou
06.05.2017 TJ Slávia Svidník „A“ 3:0 (16,13,17) ŠK Gymnázium Humenné

 

Scroll to top