Starší žiaci 2015/2016

starsi
Výsledky stretnutí M SR st. žiakov – oblasti Východ 2015 / 2016. (z 2.10. 2015)

Hrací deň – sobota telocvičňa – hala: org. pracovník: hrací čas

VKM Stará Ľubovňa – ZŠ Levočská 4 – Ján Senko, 10 a 13
VK Junior 2012 Poprad – SOŠ PP Veľká, SNP – Mgr. Andrej Vojčík, 10 a 12
VK Slávia Svidník A – ZŠ Karpatská – Mgr. Rastislav Paňko 10 a 13
VK Slávia Svidník B – Spoj.škola Centrálna – Mgr. Róbert Franko 10 a 13
VK MIRAD PU Prešov – Gymnázium, Konštantínova – Mgr. Milan Kundľa 10 a 14
ŠK Gymnázium Humenné – ZŠ Laborecká – Mgr. Ľubor Selecký 10 a 12

1. kolo 24. 10. 2015
CIVY01 St. Ľubovňa – Humenné 0 : 3 (-21,-21,-23)
CIVY02 Krojer 1 : 3 (-14,19,-16,-15)
CIVY03 Poprad – Prešov 3 : 0 (13,17,12)
CIVY04 Dunčko 3 : 0 (16,12,12)
CIVY05 Svidník A – Svidník B 3 : 0 (6,7,9)
CIVY06 Paňko 3 : 0 (8,12,10)

Poradie po 1. kole:
1. VK Slávia Svidník A 2 2 0 6 : 0 150:52 (2,884) 6
2. VK Junior 2012 Poprad 2 2 0 6 : 0 150:82 (1,829) 6
3.ŠK Gymnázium Humenné 2 2 0 6 : 1 169:135 (1,251) 6
4.VKM Stará Ľubovňa 2 0 2 1 : 6 135:169 (0,798) 0
5.VK MIRAD PU Prešov 2 0 2 0 : 6 82:150 (0,546) 0
6.VK Slávia Svidník B 2 0 2 0 : 6 52:150 (0,346) 0

2. kolo 14. 11. 2015
CIVY07 Humenné – Svidník B 3 : 0 (8,9,12)
CIVY08 Vetrecín 3 : 0 (16,11,11)
CIVY09 Prešov – Svidník A 0 : 3 (-11,-18,-17)
CIVY10 Horváth 0 : 3 (-13,-12,-18)
CIVY11 St. Ľubovňa – Poprad 3 : 1 (23,23,-20,23)
CIVY11 Danielčák 3 : 1 (12,-18,19,21)

Poradie po 2. kole:
VK Slávia Svidník A 4 4 0 12 : 0 300:141 (2,884) 12
ŠK Gymnázium Humenné 4 4 0 12 : 1 319:202 (1,251) 12
VK Junior 2012 Poprad 4 2 2 8 : 6 321:270 (1,829) 6
VKM Stará Ľubovňa 4 2 2 7 : 8 323:340 (0,798) 6
VK MIRAD PU Prešov 4 0 4 0 : 12 171:300 (0,546) 0
VK Slávia Svidník B 4 0 4 0 : 12 119:300 (0,346) 0

3.kolo 12. 12. 2015
CIVY13 Poprad – Humenné 2 : 3 (21,-13,15,-23,-16)
CIVY14 Krojer 1 : 3 (22,-14,-21,-23)
CIVY15 Svidník A – St. Ľubovňa 3 : 0 (19,12,22)
CIVY16 Smolko 3 : 0 (11,11,15)
CIVY17 Svidník B – Prešov 2 : 3 (-18,-22,16,17,-16)
CIVY18 Paňko 1 : 3 (-22,18,-23,-15)

4.kolo 19. 12. 2015
CIVY19 Humenné – Prešov 3 : 0 (19,23,13)
CIVY20 Bálint 3 : 0 (12,16,17)
CIVY21 St. Ľubovňa – Svidník B 3 : 0 (20,21,9)
CIVY22 Hudák 3 : 0 (15,22,10)
CIVY23 Poprad – Svidník A 3 : 0 (21,23,18)
CIVY24 Krojer 1 : 3 (23,-17,-23,-13)

Poradie po 4. kole:
1. ŠK Gymnázium Humenné 8 8 0 24 : 4 (6) 670:487 (1,39) 23
2. VK Slávia Svidník A 8 7 1 21 : 4 (5,23) 610:381 (1,60) 21
3. VKM Stará Ľubovňa 8 4 4 13 : 14 (0,92) 563:587 (0,96) 12
4. VK Junior 2012 Poprad 8 3 5 15 : 15 (1) 656:631 (1,04) 10
5. VK MIRAD PU Prešov 8 2 6 6 : 21 (0,29) 465:641 (0,73) 5
6. VK Slávia Svidník B 8 0 8 3 : 24 (0,12) 407:644 (0,63) 1

5.kolo 9. 1. 2016
CIVY25,CIVY26 Svidník A – Humenné
CIVY27,CIVY28 Svidník B – Poprad
CIVY29,CIVY30 Prešov – St. Ľubovňa

6.kolo 6. 2. 2016
CIVY31,CIVY32 Humenné– St. Ľubovňa
CIVY33,CIVY34 Prešov – Poprad
CIVY35,CIVY36 Svidník B – Svidník A

7.kolo 5. 3. 2016
CIVY37,CIVY38 Svidník B – Humenné
CIVY39,CIVY40 Svidník A – Prešov
CIVY41,CIVY42 Poprad – St. Ľubovňa

8.kolo 19. 3. 2016
CIVY43,CIVY44 Humenné – Poprad
CIVY45,CIVY46 St. Ľubovňa– Svidník A
CIVY47,CIVY48 Prešov – Svidník B

9.kolo 16. 4. 2016

CIVY49 Prešov – Humenné 1 : 3 (25,-17,-21,-16)
CIVY50 Soták 0 : 3 (-16,-23,-13)
CIVY51 Svidník B – St. Ľubovňa 0 : 3 (-16,-14,-11)
CIVY52 Mikula 0 : 3 (-23,-13,-15)
CIVY53 Svidník A – Poprad 3 : 1 (13,19,-17,14)
CIVY54 Smolko 3 : 0 (19,19,11)

Poradie po 9. kole:
——————-
1. VK Slávia Svidník A 18 17 1 51 : 5 (10,20) 1377: 883 (1,56) 51
2. ŠK Gymnázium Humenné 18 16 2 48 : 14 (3,43) 1370:1177 (1,25) 46
3. VKM Stará Ľubovňa 18 9 9 28 : 30 (0,93) 1218:1253 (0,97) 27
4. VK Junior 2012 Poprad 18 8 10 35 : 32 (1,09) 1458:1370 (1,06) 26
5. VK MIRAD PU Prešov 18 4 14 14 : 47 (0,30) 1096:1419 (0,77) 11
6. VK Slávia Svidník B 18 0 18 6 : 54 (0,11) 945:1462 (0,65) 1

10.kolo 30. 4. 2016
CIVY55,CIVY56 Humenné – Svidník A
CIVY57,CIVY58 Poprad – Svidník B
CIVY59,CIVY60 St. Ľubovňa – Prešov

Systém súťaže – dvojkolovo – každý s každým – na 3 víťazné sety
Hracie dni: sobota. Termíny: 2015 – 24.10., 14.11., 12.12., 19.12.,
2016 – 9.1., 6.2., 5.3., 19.3., 16.4., 30.4.,

Finále M SR 20. – 22. 5. 2016

Zo súťaže vystúpilo družstvo žiakov MŠK Vranov n/T. Z toho dôvodu muselo byť upravené vyžrebovanie podľa tabuľky 5 – 6 družstiev.

Scroll to top