Mladší žiaci 2016/2017

Na školských MSR 2016/2017 v Poprade, resp. turnaji MINICOOL VOLLEY vybojovali mladší žiaci za ZŠ Šrobárová zlaté medaily. Nominácia: Alex Verčimak, kapitán, Filip Duda, Michal Ivanič, Martin Falat, Peter Janíček, Tomáš Orečný, Paľko Anderko, Patrik Goliaš, Adam Tomčik .
Mladší žiaci v 3- kovom volejbale získali na MSR v Trenčíne bronzové medaily.
Nominácia: Alex Verčimak, Filip Duda, Martin Falat, Kristian Rogoň, Pavol Anderko, Peter Janíček.

VÝSLEDKY ZÁPASOV PO KOLÁCH POČAS SEZÓNY 2016/2017:

2016/2017 MLADŠÍ ŽIACI 6-KOVÝ VOLEJBAL:

1.kolo
05.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (24,-19,-6) VKM Stará Ľubovňa
05.11.2016-TJ Slávia Svidník 2:0 (15,18) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
05.11.2016-TJ Slávia Svidník 1:2 (23,-13,-13) VK Junior 2012 Poprad
05.11.2016-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (17,-19,-5) TJ Slávia Svidník
05.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-16,-15) VK Junior 2012 Poprad
05.11.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:1 (-25,22,5) VKM Stará Ľubovňa

2.kolo
17.12.2016-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-18,18,-9) VK Junior 2012 Poprad
17.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (16,10) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
17.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-18,-9) TJ Slávia Svidník
17.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:1 (8,-24,8) TJ Slávia Svidník
17.12.2016-TJ Slávia Svidník 0:2 (-16,-14) VKM Stará Ľubovňa
17.12.2016-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (14,9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

3.kolo
28.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-12,-21) VKM Stará Ľubovňa
28.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-13,-17) VK Junior 2012 Poprad
28.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-7,-13) VKM Stará Ľubovňa
28.01.2017-TJ Slávia Svidník 2:0 (20,8) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
28.01.2017-TJ Slávia Svidník 1:2 (-22,23,-13) VK Junior 2012 Poprad
28.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (21,14) TJ Slávia Svidník

4.kolo
01.04.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (20,12) TJ Slávia Svidník
01.04.2017-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-23,-20) VK Junior 2012 Poprad
01.04.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (22,15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
01.04.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1 (23,-17,7) TJ Slávia Svidník
01.04.2017-TJ Slávia Svidník 0:2 (-25,-21) VKM Stará Ľubovňa
01.04.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:1 (16,-22,8) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

Mladší žiaci v 6-kovom volejbale sa v sezóne 2016/2017 umiestnili v tabuľke Oblasti východ na 4. mieste.

2016/2017 MLADŠÍ ŽIACI 4-KOVÝ VOLEJBAL:
1.kolo
13.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-17, -20) VKM Stará Ľubovňa
13.11.2016-VK KDS Šport Košice 1:2 (24, -21, -4) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
13.11.2016-VK KDS Šport Košice 1:2 (21, -18, -5) VKM Stará Ľubovňa
13.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1 (-10, 23, 13)TJ Slávia Svidník
13.11.2016-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (13, 23) TJ Slávia Svidník
13.11.2016-TJ Slávia Svidník 0:2 (-20, -20) VKM Stará Ľubovňa
13.11.2016-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (9, 12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
13.11.2016-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-22, -15) MŠK Vranov nad Topľou
13.11.2016-TJ Slávia Svidník 2:0 (9, 9) VK KDS Šport Košice
13.11.2016-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (13, 11) VK KDS Šport Košice

2. kolo
04.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-12, -13) MŠK Vranov nad Topľou
04.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (18, 22) TJ Slávia Svidník
04.12.2016-TJ Slávia Svidník 0:2 (-12, -16) MŠK Vranov nad Topľou
04.12.2016-TJ Slávia Svidník 2:0 (22, 15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
04.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-16, -19) MŠK Vranov nad Topľou 04.12.2016-VK KDS Šport Košice 0:2 (-16, -19) TJ Slávia Svidník
04.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-25, -16) VK Junior 2012 Poprad
04.12.2016-VK KDS Šport Košice 0:2 (-8, -10) MŠK Vranov nad Topľou
04.12.2016-VK KDS Šport Košice 0:2 (-15, -13) VK Junior 2012 Poprad
04.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:0 (14, 18) VK KDS Šport Košice

3. kolo
15.01.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (6,11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
15.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-22,-7) VKM Stará Ľubovňa
15.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:1 (-26,15,12) VK Junior 2012 Poprad
15.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-18,-10) MŠK Vranov nad Topľou
15.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (20,14) VK KDS Šport Košice
15.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-22,-23) MŠK Vranov nad Topľou
15.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:1 (21,-21,12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
15.01.2017-VK KDS Šport Košice 1:2 (-18,20,-9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
15.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (6,15) VK KDS Šport Košice
15.01.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (15,17) VK KDS Šport Košice

4. kolo
19.02.2017-TJ Slávia Svidník 1:2 (-20,27,-10) VK Junior 2012 Poprad
19.02.2017-TJ Slávia Svidník 2:0 (13,7) VK KDS Šport Košice
19.02.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (16,24) VKM Stará Ľubovňa
19.02.2017-VK KDS Šport Košice 0:2 (-18,-16) VKM Stará Ľubovňa
19.02.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (14,16) TJ Slávia Svidník
19.02.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (16,17) VK Junior 2012 Poprad
19.02.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (15,11) VK KDS Šport Košice
19.02.2017-MŠK Vranov nad Topľou2:0 (12,23) VKM Stará Ľubovňa
19.02.2017-VK KDS Šport Košice 0:2 (-4,-9) MŠK Vranov nad Topľou
19.02.2017-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-26,15,-7) TJ Slávia Svidník

5. kolo
19.03.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (19,22) VK Junior 2012 Poprad
19.03.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (22,27) VKM Stará Ľubovňa
19.03.2017-TJ Slávia Svidník 2:0 (17,16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
19.03.2017-TJ Slávia Svidník 0:2 (-19,-14) VKM Stará Ľubovňa
19.03.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (10,11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
19.03.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (-21,12,-6) MŠK Vranov nad Topľou
19.03.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (23,22) TJ Slávia Svidník
19.03.20172VK Junior 2012 Poprad 2:0 (14,14) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
19.03.2017-TJ Slávia Svidník 0:2 (-17,-15) MŠK Vranov nad Topľou
19.03.2017-MŠK Vranov nad Topľou 2:0 (15,15) VK Junior 2012 Poprad

6. kolo
07.05.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-21,-18) TJ Slávia Svidník
07.05.2017-TJ Slávia Svidník 0:2 (-26,-12) VK Junior 2012 Poprad
07.05.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:1 (-12,20,10) VKM Stará Ľubovňa
07.05.2017-VK KDS Šport Košice 0:2 (-18,-21) TJ Slávia Svidník
07.05.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-17,-22) VK Junior 2012 Poprad
07.05.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (13,11) VK KDS Šport Košice
07.05.2017-VK KDS Šport Košice 0:2 (-12,-10) VK Junior 2012 Poprad
07.05.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (22,-22,-12) VK KDS Šport Košice
07.05.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (12,19) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
07.05.2017-VKM Stará Ľubovňa2:0 (22,23) TJ Slávia Svidník

Mladší žiaci v 4-kovom volejbale sa v sezóne 2016/2017 umiestnili v tabuľke Oblasti východ na 5. mieste.

2016/2017 MLADŠÍ ŽIACI 3-KOVÝ VOLEJBAL:
1.kolo
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (10, 11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-12, -17) VK Junior 2012 Poprad
20.11.2016-VKM Stará Ľubovňa 2:1-23, 13, 10VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (6, 16) VKM Stará Ľubovňa
20.11.2016-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-23, -22) TJ Slávia Svidník „A“
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-4, -13) VKM Stará Ľubovňa
20.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-19, -8) TJ Slávia Svidník „B“
20.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1 (24, -23, 12) TJ Slávia Svidník „C“
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (10, 7) TJ Slávia Svidník „C“
20.11.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-20, -15) VK Junior 2012 Poprad
20.11.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (18, 19) VKM Stará Ľubovňa
20.11.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (13, 9) TJ Slávia Svidník „C“
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-12, -18) TJ Slávia Svidník „B“
20.11.2016-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-12, -20) TJ Slávia Svidník „A“
20.11.2016-VKM Stará Ľubovňa 2:1 (18, -23, 8) TJ Slávia Svidník „B“

2.kolo
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „C“ 1:2 (24, -17, -12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
18.12.2016-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-16, -12) VK Junior 2012 Poprad
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (6, 17) TJ Slávia Svidník „B“
18.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-10, -14) TJ Slávia Svidník „A“
18.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (15, 19) TJ Slávia Svidník „B“
18.12.2016-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1 (18, -6, -16) VKM Stará Ľubovňa
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-17, -23) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
18.12.2016-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (13, 9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-8, -11) TJ Slávia Svidník „A“
18.12.2016-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-16, -13) TJ Slávia Svidník „A“
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (22, 16) VK Junior 2012 Poprad
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-20, -1) VK Junior 2012 Poprad 18.12.2016-TJ Slávia Svidník „B“ 2:0 (11, 9) TJ Slávia Svidník „C“
18.12.2016-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (15, 12) TJ Slávia Svidník „C“
18.12.2016-TJ Slávia Svidník „B“2:1 (20, -17, 10) VKM Stará Ľubovňa

3. kolo
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (8,11) TJ Slávia Svidník „C“
29.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (15,11) TJ Slávia Svidník „C“
29.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (19,13) TJ Slávia Svidník „B“
29.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (18,-21,-8) TJ Slávia Svidník „C“
29.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (17,12) VKM Stará Ľubovňa
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-20,-18) TJ Slávia Svidník „A“
29.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-25,-8) TJ Slávia Svidník „B“
29.01.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:2 (-13,-12) VK Junior 2012 Poprad
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (16,10) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (19,21) VKM Stará Ľubovňa
29.01.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-24,-24) TJ Slávia Svidník „A“
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 1:2 (-20,22,-9) VKM Stará Ľubovňa
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „C“0:2 (-11,-13) TJ Slávia Svidník „B“
29.01.2017-TJ Slávia Svidník „B“0:2 (-23,-19) VK Junior 2012 Poprad
29.01.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (23,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

4. kolo
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-13,-23) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
05.03.2017-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-21,23,-9) TJ Slávia Svidník „A“
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 1:2 (-19,21,-11) TJ Slávia Svidník „C“
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-20,-9) TJ Slávia Svidník „A“
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-24,-17) VK Junior 2012 Poprad
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 2:1 (-26,23,14) VKM Stará Ľubovňa
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 1:2 (-23,22,-5) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
05.03.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-25,-20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
05.03.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (-18,22,-12) TJ Slávia Svidník „A“
05.03.2017-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-14,23,-12) VK Junior 2012 Poprad
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (17,10) VK Junior 2012 Poprad
05.03.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (19,16) TJ Slávia Svidník „B“
05.03.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (18,20) TJ Slávia Svidník „B“
05.03.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (8,10) TJ Slávia Svidník „C“
05.03.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:1 (14,-22,12) VKM Stará Ľubovňa

5. kolo
02.04.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:0 (11,9) VK Junior 2012 Poprad
02.04.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-11,-12) TJ Slávia Svidník „A“
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-15,-21) VKM Stará Ľubovňa
02.04.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:0 (16,19) TJ Slávia Svidník „B“
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (24,15) VKM Stará Ľubovňa
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 1:2 (21,-21,-9) TJ Slávia Svidník „B“
02.04.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:0 (14,11) TJ Slávia Svidník „C“
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:0 (11,9) TJ Slávia Svidník „C“
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:1 (14,-15,9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
02.04.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (19,21) VKM Stará Ľubovňa
02.04.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (19,25) TJ Slávia Svidník „C“
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-20,-21) VK Junior 2012 Poprad
02.04.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-22,-20) TJ Slávia Svidník „A“
02.04.2017-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-17,24,-12) TJ Slávia Svidník „B“
02.04.2017-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-12,-16) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

6. kolo
21.05.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:2 (-23,23,-9) TJ Slávia Svidník „A“
21.05.2017-VK Junior 2012 Poprad 2:0 (22,16) TJ Slávia Svidník „B“
21.05.2017-VK Junior 2012 Poprad 0:2 (-17,-13) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „A“ 2:1 (21,-22,11) VK Junior 2012 Poprad
21.05.2017-VKM Stará Ľubovňa 2:0 (21,15) TJ Slávia Svidník „C“
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 0:2 (-21,-12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 1:2 (19,-12,-12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 0:2 (-21,-24) TJ Slávia Svidník „A“
21.05.2017-VKM Stará Ľubovňa 0:2 (-18,-20) TJ Slávia Svidník „A“
21.05.2017-VKM Stará Ľubovňa 1:2 (-13,18,-10) VK Junior 2012 Poprad
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „C“ 2:1 (17,-19,12) VK Junior 2012 Poprad
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „B“ 2:0 (12,15) TJ Slávia Svidník „C“
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „A“2:0 (18,22) TJ Slávia Svidník „B“
21.05.2017-TJ Slávia Svidník „B“2:1 (-12,12,13) VKM Stará Ľubovňa
21.05.2017-VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:0 (19,17) VKM Stará Ľubovňa

Mladší žiaci v 3-kovom volejbale sa v sezóne 2016/2017 umiestnili v tabuľke Oblasti východ na 3. mieste.
Scroll to top