Kadeti 2018/2019

Kadeti VK MIRAD PU Prešov 2018/2019: Demčák, Šiket, Velička, Kapera, Brilla Juraj, Holoďák, Porjanda, Ferenc, Falat, Gluchý. Tréner: Dominik Hajtol.
Tabuľka súťaže kadetov po 10. kole k 11.3.2019. Všetky aktuálne výsledky mládežníckych kategórií nájdete na webe www.volleynet.sk.

10.kolo
10.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-18,-16,-23) TJ Slávia Svidník
10.03.2019 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,17,22) VK KDS Šport Košice
10.03.2019 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-16,-19,-20) TJ Slávia Svidník
10.03.2019 VKM Stará Ľubovňa 2:3 (22,24,-25,-20,-15) VK KDS Šport Košice
10.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 2:3 (-23,16,22,-17,-17) VK MIRAD PU Prešov
10.03.2019 VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-19,19,-21,-22) VK MIRAD PU Prešov

9.kolo
17.02.2019 VK KDS Šport Košice 0:3 (-20,-13,-16) MŠK Vranov nad Topľou
17.02.2019 VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-22,-17,-25) VKM Stará Ľubovňa
17.02.2019 VK MIRAD PU Prešov 0:3 (-25,-22,-15) VKM Stará Ľubovňa

17.02.2019 ŠK Gymnázium Humenné : VK Junior 2012 Poprad
17.02.2019 ŠK Gymnázium Humenné : VK Junior 2012 Poprad
17.02.2019 VK KDS Šport Košice 0:3 (-20,-14,-12) MŠK Vranov nad Topľou

8.kolo
27.01.2019 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-14,22,-13,-22) VK MIRAD PU Prešov
27.01.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (21,16,23) VK KDS Šport Košice
27.01.2019 TJ Slávia Svidník 3:0 (11,13,19) VK KDS Šport Košice
27.01.2019 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-20,-22,-21) ŠK Gymnázium Humenné
27.01.2019 MŠK Vranov nad Topľou 3:1 (20,-17,18,24) VK MIRAD PU Prešov
27.01.2019 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-22,22,-16,-23) ŠK Gymnázium Humenné

7.kolo
09.12.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (10,20,15) VK MIRAD PU Prešov

09.12.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-28,-14,-21) ŠK Gymnázium Humenné
09.12.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (11,25,15) VK MIRAD PU Prešov
09.12.2018 VKM Stará Ľubovňa 2:3 (17,-23,-20,22,-11) VK Junior 2012 Poprad
09.12.2018 MŠK Vranov nad Topľou 1:3 (-19,11,-19,-21) ŠK Gymnázium Humenné
09.12.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (13,18,17) VK Junior 2012 Poprad

6.kolo
02.12.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (18,15,24) VK KDS Šport Košice

02.12.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-16,-18,-20) TJ Slávia Svidník
02.12.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-17,-22,-20) TJ Slávia Svidník
02.12.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (21,16,16) VK KDS Šport Košice
02.12.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-22,10,17,-17,12) MŠK Vranov nad Topľou
02.12.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-21,21,20,21) MŠK Vranov nad Topľou

5.kolo
25.11.2018 MŠK Vranov nad Topľou 0:3 (-23,-26,-20) VKM Stará Ľubovňa
25.11.2018 MŠK Vranov nad Topľou 2:3 (26,-24,25,-13,-12) VKM Stará Ľubovňa
25.11.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (18,8,23) VK Junior 2012 Poprad
25.11.2018 VK KDS Šport Košice 2:3 (13,20,-21,-17,-12) ŠK Gymnázium Humenné
25.11.2018 VK KDS Šport Košice 2:3 (17,12,-20,-28,-7) ŠK Gymnázium Humenné
25.11.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (16,17,20) VK Junior 2012 Poprad

4.kolo
11.11.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-21,-18,-11) VK MIRAD PU Prešov
11.11.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (11,26,11) VK KDS Šport Košice
11.11.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-21,-18,-11) VK MIRAD PU Prešov
11.11.2018 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-14,-13,-12) TJ Slávia Svidník
11.11.2018 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-21,23,-13,-19) TJ Slávia Svidník
11.11.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-18,18,11,19) VK KDS Šport Košice

3.kolo
28.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-17,-17,-18) VKM Stará Ľubovňa
28.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:2 (18,17,-21,-23,13) VK Junior 2012 Poprad
28.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-18,-14,-18) VKM Stará Ľubovňa
28.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 2:3 (26,-20,-24,18,-9) VK Junior 2012 Poprad
28.10.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (8,18,14) MŠK Vranov nad Topľou
28.10.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (16,17,23) MŠK Vranov nad Topľou

2.kolo
21.10.2018 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (19,22,16) VK KDS Šport Košice
21.10.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-17,15,18,19) ŠK Gymnázium Humenné
21.10.2018 MŠK Vranov nad Topľou 3:0 (20,15,8) VK KDS Šport Košice
21.10.2018 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (20,17,18) ŠK Gymnázium Humenné
21.10.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (22,23,-25,20) VK MIRAD PU Prešov
21.10.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (17,19,17) VK MIRAD PU Prešov

1.kolo
14.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (18,18,17) MŠK Vranov nad Topľou
14.10.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-14,-21,-18) VKM Stará Ľubovňa
14.10.2018 VK MIRAD PU Prešov 3:0 (21,13,11) MŠK Vranov nad Topľou
14.10.2018 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (17,-11,-13,-14) VKM Stará Ľubovňa
14.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-9,-13,-17) TJ Slávia Svidník
14.10.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-11,-24,-16) TJ Slávia Svidník

Rozpis nasledujúcich zápasov kadetov VK MIRAD PU Prešov:
11. kolo 24.03.2019 VK MIRAD PU Prešov – ŠK Gymnázium Humenné
12. kolo 31.03.2019 voľno
13. kolo 07.04.2019 VK KDS Šport Košice – VK MIRAD PU Prešov
14. kolo 14.04.2019 VK MIRAD PU Prešov – TJ Slávia Svidník

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi.  ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy

Scroll to top