Kadeti 2017/2018


Kadeti VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov sa v sezóne 2017/2018 umiestnili v súťaži Oblasti Východ na 4. mieste. Nominácia: Brilla J., Brilla L., Demčák, Falat, Šefčík, Gluchý, Timko, Velička, Biľ, Kuchár, Lukáč.
Tabuľka súťaže kategórie kadetov Oblasti Východ po 20-tich kolách.

1. kolo
08.10.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (11,14,16) VKM Stará Ľubovňa
08.10.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-10,-13,-15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
08.10.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (15,13,19) VKM Stará Ľubovňa
08.10.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-22,-21,-15) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

2. kolo
22.10.2017 ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-15,24,-18,-22) TJ Slávia Svidník
22.10.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (11,3,12) VK KDS Šport Košice
22.10.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-18,-17,-18) TJ Slávia Svidník
22.10.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (15,19,20) VK KDS Šport Košice

3. kolo
05.11.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-16,-15,-11) ŠK Gymnázium Humenné
05.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-14,-18,16,-22) VKM Stará Ľubovňa
05.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (19,20,-23,16) VKM Stará Ľubovňa
05.11.2017 VK KDS Šport Košice 1:3 (-12,-11,23,-14) ŠK Gymnázium Humenné

4. kolo
12.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 12,11,18 VK KDS Šport Košice
12.11.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,10,8) VK KDS Šport Košice
12.11.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (21,19,18) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
12.11.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (28,16,13) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

5. kolo
19.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-22,-24,-22) TJ Slávia Svidník
19.11.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-14,-21,-19) TJ Slávia Svidník

19.11.2017 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (17,-20,-16,-23) ŠK Gymnázium Humenné
19.11.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (17,22,28) ŠK Gymnázium Humenné

6. kolo
03.12.2017 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-13,-17,-21) TJ Slávia Svidník
03.12.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (11,14,14) VK KDS Šport Košice
03.12.2017 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-11,-14,23,-18) TJ Slávia Svidník
03.12.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (23,9,18) VK KDS Šport Košice

7. kolo
10.12.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (22,12,13) ŠK Gymnázium Humenné
10.12.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-16,-13,-13) VKM Stará Ľubovňa
10.12.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-16,-19,-15) VKM Stará Ľubovňa
10.12.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,17,17) ŠK Gymnázium Humenné

8. kolo
14.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (12,18,18) VK KDS Šport Košice
14.01.2018 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-14,-22,18,-20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
14.01.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (21,15,11) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

14.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (12,13,13) VK KDS Šport Košice

9. kolo
21.01.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-13,-15,-8) TJ Slávia Svidník
21.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-20,9,-21,-13) ŠK Gymnázium Humenné
21.01.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-22,-22,-13) ŠK Gymnázium Humenné

21.01.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-9,-13,-13) TJ Slávia Svidník

10. kolo
28.01.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (22,19,19) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
28.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (21,20,19) VKM Stará Ľubovňa
28.01.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (-20,14,14,22) VKM Stará Ľubovňa
28.01.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (18,18,12) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

11. kolo
11.02.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (22,16,19) VKM Stará Ľubovňa
11.02.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (23,13,13) VKM Stará Ľubovňa
11.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-12,-17,-9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
11.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-17,-11,-21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

12. kolo
18.02.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,16,20) VK KDS Šport Košice
18.02.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-22,-16,-15) TJ Slávia Svidník
18.02.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20,14,5) VK KDS Šport Košice
18.02.2018 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-24,-17,-20) TJ Slávia Svidník

13. kolo
25.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-10,-17,-16) ŠK Gymnázium Humenné
25.02.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-15,-21,-19) VKM Stará Ľubovňa
25.02.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-17,-15,-17) ŠK Gymnázium Humenné
25.02.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-18,-22,-22) VKM Stará Ľubovňa

14. kolo
18.03.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (23,18,19) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

18.03.2018TJ Slávia Svidník 3:0 (7,16,13) VK KDS Šport Košice
18.03.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (12,10,22) VK KDS Šport Košice
18.03.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (15,11,20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

15. kolo
25.03.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-11,-13,-10) TJ Slávia Svidník

25.03.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:2 (21,-16,-19,19,11) ŠK Gymnázium Humenné
25.03.2018 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-23,-23,-23) ŠK Gymnázium Humenné
25.03.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-13,-18,-21) TJ Slávia Svidník

16. kolo
08.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (7,19,24) VK KDS Šport Košice
08.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (22,22,22) VK KDS Šport Košice

08.04.2018 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-16,-16,-22) TJ Slávia Svidník
08.04.2018 VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-17,23,-25,-21) TJ Slávia Svidník

17. kolo
15.04.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-12,-14,-12) VKM Stará Ľubovňa
15.04.2018 VK KDS Šport Košice 1:3 (19,-14,-16,-14) VKM Stará Ľubovňa
15.04.2018 TJ Slávia Svidník 3:1 (-22,18,19,21) ŠK Gymnázium Humenné
15.04.2018 TJ Slávia Svidník 3:1 (23,-22,17,21) ŠK Gymnázium Humenné

18. kolo
22.04.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (21,17,-18,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

22.04.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (8,20,20) VK KDS Šport Košice
22.04.2018 VKM Stará Ľubovňa 3:1 (-22,17,19,9) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
22.04.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (20,21,16) VK KDS Šport Košice

19. kolo
29.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-22,-18,-15) ŠK Gymnázium Humenné

29.04.2018 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 2:3 (-20,-16,22,19,-8) ŠK Gymnázium Humenné
29.04.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-14,-16,-14) TJ Slávia Svidník
29.04.2018 VK KDS Šport Košice 0:3 (-10,-7,-18) TJ Slávia Svidník

20. kolo
13.05.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (13,17,20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

13.05.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (15,-17,-23,20,6) VKM Stará Ľubovňa
13.05.2018 TJ Slávia Svidník 3:0 (24,16,17) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
13.05.2018 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (20,23,18) VKM Stará Ľubovňa

Scroll to top