Kadeti 2016/2017

Kadeti VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov sa v sezóne 2016/2017 umiestnili na Majstrostvách Slovenska Oblasti Východ na 6. mieste. Nominácia: Brilla J., Velička B., Demčák J., , Šefčík, Timko A., Viet M., Brilla L. Tréner: Mačička T.
Tabuľka súťaže kategórie kadetov Oblasti Východ po 14-tich kolách.

1.kolo
16.10.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (23,-16,-13,-15) VKM Stará Ľubovňa
16.10.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (16,19,-22,-16,11) VK KDS Šport Košice
16.10.2016 ŠK Gymnázium Humenné 2:3 (14,-18,12,-24,-9) VK KDS Šport Košice
16.10.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (23,21,15) VK Junior 2012 Poprad
16.10.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-21,23,-15,-15) VKM Stará Ľubovňa
16.10.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (20,18,17) VK Junior 2012 Poprad

2.kolo
23.10.2016 VK KDS Šport Košice 1:3 (-22,-23,-18) TJ Slávia Svidník
23.10.2016 VK KDS Šport Košice 0:3 (-22,-23,-18) TJ Slávia Svidník
23.10.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-8,18,11,18) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
23.10.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-23,-10,-20) ŠK Gymnázium Humenné
23.10.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-16,-16.-20) ŠK Gymnázium Humenné
23.10.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (19,13,-24,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

3.kolo
06.11.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (17,12,6) VKM Stará Ľubovňa „A“
06.11.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:2 (23,-18,-20,22,17) VK Junior 2012 Poprad
06.11.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (14,18,25) VK Junior 2012 Poprad
06.11.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (17,11,12) VKM Stará Ľubovňa „A“
06.11.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-20,18,-8,-18) VK KDS Šport Košice
06.11.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-15,15,-20,-16) VK KDS Šport Košice

4.kolo
20.11.2016 ŠK Gymnázium Humenné 2:3 (21,-26,-15,14,-12) TJ Slávia Svidník
20.11.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-21,-22,-21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
20.11.2016 VK KDS Šport Košice 3:2 (21,18,-18,-21,12) VKM Stará Ľubovňa
20.11.2016 VK KDS Šport Košice 1:3 (-23,19,-23,-25) VKM Stará Ľubovňa
20.11.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (23,16,21) TJ Slávia Svidník
20.11.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-12,-19,-22) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

5.kolo
04.12.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (8,7,9) VKM Stará Ľubovňa „A“
04.12.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-22,-20,-17) ŠK Gymnázium Humenné
04.12.2016 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-30,-19,-15) ŠK Gymnázium Humenné
04.12.2016 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (9,11,8) VKM Stará Ľubovňa „A“
04.12.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (23,23,14) VK KDS Šport Košice
04.12.2016 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (-19,20,22,22) VK KDS Šport Košice

6.kolo
18.12.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (20,-16,10,11) VKM Stará Ľubovňa
18.12.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (19,18,7) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
18.12.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 1:3  (-15,-17,18,-14) VK Junior 2012 Poprad
18.12.2016 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-9,-19,-12) VK Junior 2012 Poprad
18.12.2016 TJ Slávia Svidník 3:0 (9,22,24) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
18.12.2016 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (22,12,17) VKM Stará Ľubovňa

7.kolo
15.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (25,25,19) ŠK Gymnázium Humenné
15.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:1 (21,-19,21,23) ŠK Gymnázium Humenné
15.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-20,-18,-22) TJ Slávia Svidník
15.01.2017 VK KDS Šport Košice 3:0 (17,20,19) VKM Stará Ľubovňa „A“
15.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-16,-16,-15) TJ Slávia Svidník
15.01.2017 VK KDS Šport Košice 3:0 (7,11,23) VKM Stará Ľubovňa „A“

8.kolo
29.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (13,15,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
29.01.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-22,-16,-16) ŠK Gymnázium Humenné
29.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-10,20,-24,-19) TJ Slávia Svidník
29.01.2017 VK Junior 2012 Poprad 2:3 (-18,-23,24,21,-14) TJ Slávia Svidník
29.01.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-10,-19,-16) ŠK Gymnázium Humenné
29.01.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (21,23,14) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

9.kolo
19.02.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (11,20,13) VK KDS Šport Košice
19.02.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-16,22,-22,-17) VK Junior 2012 Poprad
19.02.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (13,13,15) VK KDS Šport Košice
19.02.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 1:3 (-20,-14,13,-13) VK Junior 2012 Poprad
19.02.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (14,13,16) VKM Stará Ľubovňa „A“
19.02.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (17,12,18) VKM Stará Ľubovňa „A“

10.kolo
05.03.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-8,-11,-13) TJ Slávia Svidník
05.03.2017 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-22,-22,-23) VKM Stará Ľubovňa
05.03.2017 VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-17,-23,-22) VKM Stará Ľubovňa
05.03.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-20,-20,-23) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
05.03.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-8,-7,-15) TJ Slávia Svidník
05.03.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-18,-15,-20) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov

11.kolo
19.03.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:0 (20,10,21) VKM Stará Ľubovňa „A“
19.03.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 3:1 (17,12,-23,22) VKM Stará Ľubovňa „A“
19.03.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (13,15,19) ŠK Gymnázium Humenné
19.03.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (17,20,10) VK KDS Šport Košice
19.03.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,16,8) VK KDS Šport Košice
19.03.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (20,23,21) ŠK Gymnázium Humenné

12.kolo
02.04.2017 VK KDS Šport Košice 1:3 (-22,-22,20,-15) VK Junior 2012 Poprad
02.04.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (-18,17,16,22) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
02.04.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (14,19,21) VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov
02.04.2017 VK KDS Šport Košice 0:3 (-23,-20,-24) VK Junior 2012 Poprad
02.04.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-7,-6,-8) VKM Stará Ľubovňa
02.04.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-9,-8,-11) VKM Stará Ľubovňa

13.kolo
30.04.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (22,17,13) ŠK Gymnázium Humenné
30.04.2017 VKM Stará Ľubovňa 3:0 (19,19,15) ŠK Gymnázium Humenné
30.04.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-14,-12,-18) TJ Slávia Svidník
30.04.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (10,12,20) VKM Stará Ľubovňa „A“
30.04.2017 VK Junior 2012 Poprad 3:0 (15,17,15) VKM Stará Ľubovňa „A“
30.04.2017 VK MIRAD Gymnázium Konštantínova Prešov 0:3 (-17,-11,-21) TJ Slávia Svidník

14.kolo
07.05.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (16,18,22) VKM Stará Ľubovňa
07.05.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-20,-22,-21) VK KDS Šport Košice
07.05.2017 ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (18,18,-24,24) VK Junior 2012 Poprad
07.05.2017 TJ Slávia Svidník 3:0 (13,13,20) VKM Stará Ľubovňa
07.05.2017 ŠK Gymnázium Humenné 0:3 (-18,-16,-14) VK Junior 2012 Poprad
07.05.2017 VKM Stará Ľubovňa „A“ 0:3 (-24,-24,-16) VK KDS Šport Košice

Scroll to top