Kadeti 2015/2016

1
Rozpis stretnutí M SR kadetov – oblasti Východ 2015 / 2016. (z 2.10.2015)

Hrací deň – nedeľa : telocvičňa – hala: org. pracovník: hrací čas:
1. VK Slávia Svidník A – SOŠ, Bardejovská 18 – Mgr. Marián Vitko 10 a 13
2. VK KDS Košice – HA Južná trieda 10 – Ing. Ján Hučka 11 a 13
3. VK MIRAD PU Prešov, Gymnázium Konštantínova 2 – Mgr. Milan Kundľa 10 a 14
4. VKM Stará Ľubovňa – ŠH Tehelná 1, – Mgr. Ján Senko, 10 a 13
5. VK Junior 2012 Poprad – SSOŠ PP – Veľká – Mgr. Andrej Vojčík, 10 a 12
6. VK Slávia Svidník B – ZŠ Karpatská – Mgr. Rastislav Paňko 10 a 13

1.kolo 18. 10. 2015:
TIVY01 Svidník A – Svidník B 3 : 1 (22,-22,14,16)
TIVY02 Smolko 3 : 0 (13,13,19)
TIVY03 Košice – Poprad 3 : 0 (21,18,25)
TIVY04 Meždej 3 : 1 (11,22,-24,15)
TIVY05 Prešov – St. Ľubovňa 0 : 3 (-17,-25,-20
TIVY06 Horváth 0 : 3 (-17,-22,-19)

Poradie po 1. kole:
1. VKM Stará Ľubovňa 2 2 0 6 : 0 152:120 (1,27) 6
2. VK Slávia Svidník A 2 2 0 6 : 1 172:122 (1,41) 6
3. VK KDS Košice 2 20 6 : 1 176:138 (1,23) 6
4. VK MIRAD PU Prešov 2 0 2 0 : 6 120:152 (0,789) 0
5. VK Junior 2012 Poprad 2 0 2 1 : 6 138:176 (0,784) 0
6. VK Slávia Svidník B 2 0 2 1 : dww6 122:172 (0,71) 0

2. kolo 22. 11. 2015:
TIVY07 Svidník B – St. Ľubovňa 1 : 3 (23,-8,-23,-21)
TIVY08 Mikula 1 : 3 (-19,-21,24,-18
TIVY09 Poprad Prešov 3 : 0 (25,19,13)
TIVY10 Krojer 3 : 2 (13,-17,-22,20,12)
TIVY11 Svidník A – Košice 3 : 0 (14,18,22)
TIVY12 Smolko 3 : 0 (23,23,17)

Poradie po 2. kole:
VK Slávia Svidník A 4 4 0 12 : 1 322:239 (1,35) 12
VKM Stará Ľubovňa 4 4 0 12 : 2 349:294 (1,19) 12
VK KDS Košice 4 2 2 6 : 7 293:288 (0,86) 6
VK Junior 2012 Poprad 4 2 2 7 : 8 319:328 (0,97) 5
VK MIRAD PU Prešov 4 0 4 2 : 12 285:333 (0,86) 1
VK Slávia Svidník B 4 0 4 3 : 12 283:369 (0,78) 0

3. kolo 6. 12. 2015:
TIVY13 Košice – Svidník B 3 : 1 (22,19,-23,18)
TIVY14 Karaffa 3 : 2 (22,-26,-20,26,15)
TIVY15 Prešov – Svidník A 2 : 3 (19,-23,-14,25,-7)
TIVY16 Soták 3 : 1 (23,-13,26,21)
TIVY17 St. Ľubovňa – Poprad 3 : 1 (-26,14,16,23)
TIVY18 Krojer 3 : 1 (-20,17,18,18

Poradie po 3. kole:
VKM Stará Ľubovňa 6 6 0 18 : 4 (4,5) 545:440 (1,24) 18
VK Slávia Svidník A 6 5 1 16 : 6 /2,67) 5260:426 (1,23) 14
VK KDS Košice 6 4 2 12 : 10 (1,2) 507:488 (1,04) 11
VK Junior 2012 Poprad 6 2 4 9 : 14 (0,64) 478:524 (0,91) 5
VK MIRAD PU Prešov 6 1 5 7 : 16 (0,44) 459:537 (0,85) 5
VK Slávia Svidník B 6 0 6 6 : 18 (0,33) 483:583 (0,83) 1

4. kolo 17. 1. 2016:
TIVY19,TIVY20 Svidník B – Poprad
TIVY21,TIVY22 Svidník A – St. Ľubovňa
TIVY23,TIVY24 Košice – Prešov&

5. kolo 24. 1. 2016:
TIVY25,TIVY26 Prešov – Svidník B
TIVY27,TIVY28 St. Ľubovňa – Košice
TIVY29,TIVY30 Poprad – Svidník A

6. kolo 14. 2. 2016:
TIVY31 Svidník B – Svidník A 0 : 3 (-18,-21,-20) 59:75
TIVY32 Smolko 0 : 3 (-17,-14,-20) 51:75 110:150
TIVY33 Poprad – Košice 3 : 1 (-16,18,19,15) 91:77
TIVY34 Jesenský 1 : 3 (-28,12,-9,-19) 81:92 172:169
TIVY35 St. Ľubovňa– Prešov 3 : 0 (16,10,13) 75:39
TIVY36 Krojer 3 : 1 (-23,18,21,21) 98:85 173:124

Poradie po 6. kole:
1.VK Slávia Svidník A 12 11 1 34 : 6 (5,67) 978: 767 (1,27) 32
2.VKM Stará Ľubovňa 12 10 2 30 : 12 (2,5) 1002: 864 (1,16) 30
3.VK KDS Košice 12 6 6 20 : 23 (0,87) 968: 957 (1,01) 17
4.VK Junior 2012 Poprad 12 4 8 17 : 27 (0,63) 935: 997 (0,94) 11
5.VK MIRAD PU Prešov 12 3 9 14 : 30 (0,47) 883:1022 (0,86) 10
6.VK Slávia Svidník B 12 2 10 14 : 31 (0,45) 915:1074 (0,85) 8

7. kolo 13. 3. 2016:
TIVY37,TIVY38 St. Ľubovňa– Svidník B
TIVY39,TIVY40 Prešov – Poprad
TIVY41,TIVY42 Košice – Svidník A

8. kolo 3. 4. 2016:

TIVY43 Svidník B – Košice 1 : 3 (-23,-15,22,-17)
TIVY44 Macková 0 : 3 (-18,-17,-17)
TIVY45 Svidník A – Prešov 3 : 0 (10,8,10)
TIVY46 Smolko 3 : 0 (16,20,10)
TIVY47 Poprad – St. Ľubovňa 0 : 3 (-20,-22,-12)
TIVY48 Dunčko 0 : 3 (-19,-20,-20)

9. kolo 10. 4. 2016:

TIVY49 Poprad – Svidník B 2 : 3 (-20,22,18,-3)
TIVY50 Antal 3 : 0 (15,19,23)
TIVY51 St. Ľubovňa – Svidník A 0 : 3 (-21,-23,-18)
TIVY52 Dunčko 0 : 3 (-14,-15,-22)
TIVY53 Prešov – Košice 2 : 3 (-16,21,-15,13,-13)
TIVY54 Horváth 0 : 3 (-18,-19,-14)

10. kolo 24. 4. 2016:

TIVY55 Svidník B – Prešov 3 : 0 (16,19,17)
TIVY56 Mikula 3 : 0 (14,14,15)
TIVY57 Košice – St. Ľubovňa 2 : 3 (-17,-20,12,19,-14)
TIVY58 Meždej 3 : 2 (21,-23,-21,16,12)
TIVY59 Svidník A – Poprad 3 : 0 (10,17,13)
TIVY60 Smolko 3 : 0 (15,21,17)

Poradie po 10. – poslednom kole :

1. VK Slávia Svidník A 20 18 2 55 : 9 (6,11) 1561:1181 (1,32) 53
2. VKM Stará Ľubovňa 20 15 5 47 : 24 (1,96) 1630:1482 (1,10) 45
3. VK KDS Košice 20 12 8 40 : 34 (1,18) 1658:1563 (1,06) 34
4. VK Junior 2012 Poprad 20 6 14 26 : 47 (0,55) 1492:1646 (0,91) 17
5. VK Slávia Svidník B 20 5 15 25 : 48 (0,52) 1504:1680 (0,89) 16
6. VK MIRAD PU Prešov 20 4 16 21 : 52 (0,40) 1384:1677 (0,83) 15

VK MIRAD PU Prešov, Gymnázium Konštantínova


Majstrovský titul v kategórii kadetov obhájili volejbalisti VK Slávia Svidník.

Na finálovom turnaji v Košiciach vyhrali všetkých 5 zápasov.
Finálový turnaj majstrovstiev Slovenska vo volejbale kadetov sa konal pod záštitou primátora mesta
Richarda Rašiho a s podporou Košického samosprávneho kraja.
Organizátorom turnaja bol klub VK KDS-ŠPORT KOŠICE.

Turnaj prebiehal v dňoch 6-7-8.5.2016 v športovej hale Hotelovej akadémie, kde sa odohralo 15 volejbalových súbojov. Organizátorov teší, že počas troch dní si cestu do športovej haly našli fanúšikovia tohto športu a vytvorili v hale počas zápasov peknú atmosféru.

Výsledky jednotlivých zápasov:
PIATOK 6.5.2016
VK SLÁVIA SVIDNÍK vs. VK BYSTRINA SPU NITRA 3:2 (-21, 19, -19, 17, 10)
VKP ŽILINA vs. VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 3:1 (18, -15, 14, 19)
VK KDS-ŠPORT KOŠICE vs. MVK LOKOMOTÍVA ZVOLEN 1:3 (-26, 22, -18, -20)
VK SLÁVIA SVIDNÍK vs. VKP ŽILINA 3:2 (15, 28, -21 ,-17,13)
VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM vs. VK KDS-ŠPORT KOŠICE 3:1 (17, 21, -23, 21)
VK BYSTRINA SPU NITRA vs. MVK LOKOMOTÍVA ZVOLEN 3:2 (18, -19, -20,15,12)

SOBOTA 7.5.2016
VK KDS-ŠPORT KOŠICE vs. VK SLÁVIA SVIDNÍK 0:3 (-13, -9, -22)
VKP ŽILINA vs. VK BYSTRINA SPU NITRA 3:0 (14, 16, 15)
MVK LOKOMOTÍVA ZVOLEN vs. VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 0:3 (-20, -15, -18)
VKP ŽILINA vs. VK KDS-ŠPORT KOŠICE 3:0 (16, 23, 13)
VK SLÁVIA SVIDNÍK vs. VKM LOKOMOTÍVA ZVOLEN 3:0 (12, 17, 14)
VK BYSTRINA SPU NITRA vs. VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 1:3 (-17, 20, -19, -24)

NEDEĽA 8.5.2016
VK KDS-ŠPORT KOŠICE vs. VK BYSTRINA SPU NITRA 3:0 (20,23,19)
MVK LOKOMOTÍVA ZVOLEN vs. VKP ŽILINA 0:3 (-25,-17,-19)
VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM vs. VK SLÁVIA SVIDNÍK 0:3 (-18, -20, -23)

Celkové poradie:
1. VK SLÁVIA SVIDNÍK
2. VKP ŽILINA
3. VK NOVÉ MESTO NAD VÁHOM
4. VKM LOKOMOTÍVA ZVOLEN
5. VK BYSTRINA SPU NITRA
6. VK KDS-ŠPORT KOŠICE

Individuálne ceny:
Nahrávač – Samuel Goč
Smečiar – Patrik Pokopec
Blokár – Filip Mačuha
Libero – Bartolomej Jakubík
Najužitočnejší hráč turnaja – Michal Šcerba

Scroll to top