Juniori

Súpiska juniori VK MIRAD PU Prešov – 1. liga muži 2019/2020

#

Priezvisko

Meno

 

 

 

1

Belej

Branislav

 

 

 

2

Brilla

Lukáš

 

 

 

3

Brilla

Juraj

 

 

 

4

Cigán

Kristián

 

 

 

5

Červeň

Michal

 

 

 

6

Čorej

Tomáš

 

 

 

7

Demčák

Jerguš

 

 

 

8

Dobrovodský

Adam

 

 

 

9

Falat

Martin

 

 

 

10

Ferenc

Samuel

 

 

 

11

Goliáš

Patrik

 

 

 

12

Gura

Jozef

 

 

 

13

Harčár

Samuel

 

 

 

14

Holoďak

Šimon

 

 

 

15

Hriseňko

Leo

 

 

 

16

Lecák

Erik

 

 

 

17

Margicin

Matúš

 

 

 

18

Oleárnik

Mário

 

 

 

19

Pavlinský

Kamil

 

 

 

20

Porjanda

Tomáš

 

 

 

21

Smolár

Lukáš

 

 

 

22

Sopko

Maroš

 

 

 

23

Ščerba

Michal

 

 

 

24

Šiket

Tomáš

 

 

 

25

Timko

Alex

 

 

 

26

Tomčík

Adam

 

 

 

27

Vaško

Andrej

 

 

 

28

Velička

Boris

 

 

 

29

Verčimák

Alexander

 

 

 

Slovenská volejbalová federácia (SVF) v piatok 13. marca 2020 po konzultácii s extraligovými klubmi rozhodla o predčasnom ukončení všetkých súťaží v súťažnom ročníku 2019/2020. Dôvodom bola situácia v súvislosti so šírením nového typu koronavírusu, pre ktorú Vláda SR tiež vyhlásila mimoriadnu situáciu v krajine. 

Konečné umiestnenie 1. ligy mužov po 17. kole v predčasne ukončenej súťaži sezóny 2019/2020. Zdroj: volleynet.sk

1. kolo – 5.10.2019
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-13,-17,-19) TJ Slávia Svidník B
MVK Magnezit Revúca 1:3 (-23,17,-23,-22) ŠK Gymnázium Humenné
VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-22,-20,25,-20) VKM Stará Ľubovňa
VK Junior 2012 Poprad 2:3 (21,16,-18,-12,-12) VKM Stará Ľubovňa
MVK Magnezit Revúca 0:3 (-20,-23,-21) ŠK Gymnázium Humenné
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-15,-20,-19) TJ Slávia Svidník B

2. kolo – 12.10.2019
MVK Magnezit Revúca 3:0 (20,9,17) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 3:0 (20,20,16) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-16,-17,-20) ŠK Gymnázium Humenné
TJ Slávia Svidník B 3:0 (20,20,19) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 1:3 (-23,23,-20,-20) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 3:0 (16,14,15) VK Junior 2012 Poprad

3. kolo – 19.10.2019
VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-16,26,-23,21,11) VK MIRAD PU Prešov B
VK Junior 2012 Poprad 2:3 (22,20,-22,-20,-14) VK MIRAD PU Prešov B

VKM Stará Ľubovňa 1:3 (16,-18,-19,-17) MVK Magnezit Revúca
ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (14,14,-19,14) TJ Slávia Svidník B
ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (-21,19,17,22) TJ Slávia Svidník B
VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-22,-17,-19) MVK Magnezit Revúca

4. kolo – 2.11.2019
TJ Slávia Svidník B 2:3 (17,-12,25,-12,-7) MVK Magnezit Revúca
ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (20,-24,15,8) VK Junior 2012 Poprad
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (25,21,24) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 0:3 (-21,-13,-22) MVK Magnezit Revúca
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-24,-18,-18) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 3:2 (25,-18,-22,25,15) VKM Stará Ľubovňa

5. kolo – 9.11.2019
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-21,-21,-15) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-19,-21,-24) TJ Slávia Svidník B
VKM Stará Ľubovňa1:3 (-23,-19,20,-23) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 3:0 (18,14,22) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-22,21,-21,-25) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 3:0 (16,18,22) VK MIRAD PU Prešov B

6. kolo – 16.11.2019
TJ Slávia Svidník B 3:0 (17,20,22) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 3:2 (-24,15,-23,19,8) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 3:0 (16,16,18) VK MIRAD PU Prešov B
ŠK Gymnázium Humenné 1:3 (-18,17,-19,-21) MVK Magnezit Revúca
VKM Stará Ľubovňa 3:0 (15,23,18) VK Junior 2012 Poprad
ŠK Gymnázium Humenné 2:3 (21,21,-17,-16,-10) MVK Magnezit Revúca

7. kolo – 23.11.2019
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (20,15,21) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-21,-18,-18) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-13,-18,-15) MVK Magnezit Revúca
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-18,-21,-16) MVK Magnezit Revúca
VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-19,-23,-18) TJ Slávia Svidník B
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (15,16,20) VK MIRAD PU Prešov B

8. kolo – 30.11.2019
TJ Slávia Svidník B 1:3 (-20,23,-20,-26) ŠK Gymnázium Humenné
VK MIRAD PU Prešov B 2:3 (24,20,-20,-21,-11) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 1:3 (-23,18,-23,-20) ŠK Gymnázium Humenné
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-23,-18,-9) VK Junior 2012 Poprad
MVK Magnezit Revúca 3:1 (-19,16,17,16) VKM Stará Ľubovňa
MVK Magnezit Revúca 3:1 (18,20,-22,17) VKM Stará Ľubovňa

9. kolo – 7.12.2019
VK Junior 2012 Poprad 2:3 (-22,-21,21,23,-7) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 3:0 (19,15,19( TJ Slávia Svidník B
VKM Stará Ľubovňa 3:0 (13,18,16) VK MIRAD PU Prešov B
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-19,-20,-14) ŠK Gymnázium Humenné
VKM Stará Ľubovňa 3:2 (-25,20,16,-22,10) VK MIRAD PU Prešov B
MVK Magnezit Revúca 3:0 (15,21,19) TJ Slávia Svidník B

10. kolo – 14.12.2019
ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (18,20,-23,23) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-16,-21,-11) MVK Magnezit Revúca
TJ Slávia Svidník B 2:3 (19,21,-19,-19,-12) VK Junior 2012 Poprad
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (14,17,27) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-15,-20,-12) MVK Magnezit Revúca
TJ Slávia Svidník B 3:1 (-21,22,19,21) VK Junior 2012 Poprad

11. kolo – 18.01.2020
ŠK Gymnázium Humenné 2:3 (-21,16,-20,22,-11) MVK Magnezit Revúca
VK MIRAD PU Prešov B 2:3 (23,15,-22,-23,-13) TJ Slávia Svidník B
ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (-22,25,-18,23,16) MVK Magnezit Revúca
VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-29,-23,23,-12) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 1:3 (-18,22,-20,-22) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 1:3 (-16,-14,21,-17) VKM Stará Ľubovňa

12. kolo – 25.01.2020
MVK Magnezit Revúca 3:1 (14,-23,7,19) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 3:0 (16,18,19) VKM Stará Ľubovňa
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-16,-16,-22) ŠK Gymnázium Humenné
VK MIRAD PU Prešov B 1:3 (-21,-19,22,-19) ŠK Gymnázium Humenné

MVK Magnezit Revúca 3:1 (16,-25,19,20) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 3:0 (13,15,19) VKM Stará Ľubovňa

13. kolo – 01.02.2020
VKM Stará Ľubovňa 2:3 (21,-20,-14,23,-9) MVK Magnezit Revúca
ŠK Gymnázium Humenné 3:2 (-21,19,20,-21,13) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 3:2 (-21,-24,23,23,11) VK MIRAD PU Prešov B
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (14,18,22) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 3:0 (16,23,25) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-10,24,-24,-20) MVK Magnezit Revúca

14. kolo – 15.02.2020
TJ Slávia Svidník B 3:1 (16,-23,23,19) MVK Magnezit Revúca
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-13,-20,-17) VKM Stará Ľubovňa
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (12,23,15) VK Junior 2012 Poprad
ŠK Gymnázium Humenné 3:1 (20,22,-23,16) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 2:3 (-23,17,19,-21,-16) MVK Magnezit Revúca
VK MIRAD PU Prešov B 0:3 (-12,-8,-15) VKM Stará Ľubovňa

15. kolo – 22.02.2020
VK Junior 2012 Poprad 0:3 (-25,-16,-19) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 2:3 (18,20,-16,-20,-8) TJ Slávia Svidník B
MVK Magnezit Revúca 3:0 (22,21,16) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 1:3 (-22,23,-12,-16) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 3:0 (16,21,13) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 0:3 (-15,-18,-17) ŠK Gymnázium Humenné

16. kolo – 29.02.2020
TJ Slávia Svidník B 3:0 (18,15,11) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 3:2 (-23,23,-16,12,12) VK Junior 2012 Poprad
VKM Stará Ľubovňa 3:1 (16,13,-20,18) VK Junior 2012 Poprad
TJ Slávia Svidník B 3:0 (14,11,20) VK MIRAD PU Prešov B
MVK Magnezit Revúca 3:2 (11,-17,-20,23,8) ŠK Gymnázium Humenné
MVK Magnezit Revúca 1:3 (-23,-21,23,-14) ŠK Gymnázium Humenné

17. kolo – 7.03.2020
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (13,13,17) VK MIRAD PU Prešov B
VKM Stará Ľubovňa 2:3 (-19,22,-16,23,-15) TJ Slávia Svidník B
VK Junior 2012 Poprad 3:0 (19,23,28) MVK Magnezit Revúca
VKM Stará Ľubovňa 3:0 (16,22,16) TJ Slávia Svidník B
ŠK Gymnázium Humenné 3:0 (15,13,16) VK MIRAD PU Prešov B
VK Junior 2012 Poprad 1:3 (22,-13,-12,-22) MVK Magnezit Revúca

Scroll to top